گاناش

دوره های آموزشی شکلات گاناش بر اساس اصول و استاندارد آکادمی شکلات کالبوت بلژیک و کوکوبری فرانسه و دقیقا” با همان متریال و مواد اولیه برگزار می گردد. این دوره ها بصورت ورکشاپ و هر ماه یکبار در کارگاه گاناش بصورت نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می گردد.

مدت دوره ها از یک تا چهار روز متغیر بوده و بستگی به انگیزه و درخواست مخاطبان و هنرجویان از آموزش می باشد.

هنرجوهایی که دوره های ورکشاپ گاناش با مربیگری مسعود عمادی را گذرانده اند بسرعت فعالیت تولیدی و تجاری خود را آغاز نموده و یا آماده جذب بازار کار چه در ایران و چه در خارج از کشور می گردند.

برای افرادی که در صدد ایجاد بیزینس در زمینه شکلات هستند دوره های آموزشی و کامل صفر تا صد به شکل خصوصی همراه با تجهیز و راه اندازی کارگاه انجام می پذیرد.

بسیاری از هنرجوها نیز برای فراگرفتن تخصصی جذاب و پردرامد دوره های مقدماتی و کامل را طی می نمایند عدهای برای مهاجرت، عده ای برای سرگرمی و عده ای نیز برای کمک به اقتصاد  خانواده و کار در خانه اقدام به یادگیری و گذراندن این دوره ها می نمایند.

اطلاعات دوره های آموزشی در پیج اینستاگرام گاناش(@ganashchocolate) درج میگردد. افراد علاقمند که دسترسی به اینستاگرام ندارند می توانند از طریق شماره تلفن زیر مستقیما” اطلاعات درخواستی را دریافت نمایند.