4.9/5 - (10 امتیاز)

 درباره ما

من مسعود عمادی شکلاتساز (chocolatier) شکلات گاناش هستم. فعالیتم را در ژاپن با مجموعه رستوران‌های کوشو تی شروع کردم و سالها بعد در آکادمی شکلات کلبوت و کاکائو بری به ارتقاء دانش ساخت شکلات بن بن پرداختم. سالها به آموزش هنرجو در این رشته مشغول بودم و در حال حاضر در تورنتو کانادا ساکن هستم. تمرکز من در کار ساخت شکلات روی جرئییات مواد و ساخت شکلاتهایی با طعم شگفت انگیز است. برای ساخت شکلات زمان محدودی در نظر نمیگیرم. بیشترین رضایت از کارم زمانیست که مشتری با لذت شکلاتها را میل و تحسین میکنند.

شکلات گاناش محصولات خود را بر اساس آخرین تکنیک ها و دستاوردهای شرکت Cacao barry و Callebaut(شرکت فرانسوی بلژیکی) تولید مینماید.تمام مواد اولیه مصرفی از بهترین برندهای اروپا تهیه میگردد و با استفاده کردن از خشکبار و میوه ایران میتوانیم ادعا کنیم در بسیاری از موارد محصول نهایی از نوع خوب اروپایی آن نیز خوشمزه تر و با کیفیت تر است.

این شکلاتها توسط مسعود عمادی تولید می گردند. وی فعالیت خود را در ژاپن آغاز نموده و پایه های دانش و تخصص وی از رسپی های ژاپنی الهام گرفته است. شرکتهای ژاپنی جزء برترین های دنیا در صنعت شکلات می باشند و متاسفانه کمتر در ایران شناخته شده اند.

مسعود عمادی اطلاعات سالهای دور ژاپن را با گذراندن دوره های تکنولوژی شکلات در آکادمی آموزشی کالبوت بلژیک و کوکوبری فرانسه تکمیل نموده و هم اکنون نیز در حال یادگیری و تبادل اطلاعات با بسیاری از متخصصین این رشته در نقاط مختلف دنیا میباشد.

درحال حاضر مشغول تولید، آموزش و تحقیق بر روی ساخت انواع خاصی از شکلات به عنوان ساپلیمنت های بیماریهای خاص با همکاری یکی از متخصصین مرکز تحقیقات داروهای گیاهی کشور می باشند.