5/5 - (7 امتیاز)

مندیانت مندیانت از مخلوط شکلات تمپر شده با مواد مورد دلخواه مثل میوه های خشک یا کندید اورنج و خشکبار ساخته می‌شود. کراستیلنت ماده ی اصلی کراستیلنت بادام درختی است(almond) که با انواع شکلات میلک و یا دارک و مواد افزودنی دیگر مثل feuilletine که نوعی کرپ کرانچی است مخلوط می‌شود. عطر و طعم کراستیلنت می‌تواند کره، پرتقال یا قهوه باشد.

مندیانت همانطور که از ظاهرش پیداست شکلات خالص و ترد دارک، میلک و یا سفید می باشد که با خشکبار و میوه مناسب تزیین شده. مواد اضافه شده به شکلات بسیار دقیق انتخاب می گردند تا ترکیب طعم شور، شیرین با شکلات بسیار هماهنگ و متناسب گردد. در بیشتر ترکیبات مندیانت علاوه بر شکلات از مربای پوست پرتقال، فندق سابلاژ شده(پوشش نازکی از پودر شکر و وانیل)، پسته خام و نمک دریایی استفاده می گردد

کراستیلنت ماده ی اصلی کراستیلنت بادام درختی است(almond) که با انواع شکلات میلک و یا دارک و مواد افزودنی دیگر مثل feuilletine که نوعی کرپ کرانچی است مخلوط می‌شود. عطر و طعم کراستیلنت می‌تواند کره، پرتقال یا قهوه باشد.

کراستیلنت نیز مخلوط شکلات و خلال بادام درختی است که بسته به نوع شکلات آن با طعم پرتقال، کره و یا قهوه طعم دار می گردد. در ترکیب کراستیلنت از ماده فرانسوی فویتین که باعث کرانچی شدن شکلات می گردد استفاده می کنیم. ظاهر این شکلات بسیار ساده مینماید ولی طعم آن گوناگونی بسیاری را در خود جا داده و بسیار خوشمزه است.