Rate this page
✨دوره های آموزش مجازی از شهریور ۱۳۹۹ در دسترس قرار گرفته است.✨


-آموزش به شکل کلیپ های ویدئویی در کانالی که طراحی شده قرار میگیره که بعد از ثبت نام با عضو شدن در آن به مدت دو هفته قابل استفاده خواهد بود.
-همزمان با عضو شدن در کانال آموزش مجازی تا سه ماه پشتیبانی از طریق صفحه واتزاپ گاناش صورت می گیرد.
-راهنمایی تهیه مواد اولیه از طریق پیج واتزاپ انجام میپذیرد.

( محتوای مطالب ) حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید زمان تقریبی مطالعه 7 دقیقه .

شکلات تازه گاناش

کاکائو ماده اصلی شکلات، در اصل محصول قسمتی از آمریکای جنوبی و آفریقاست که بسیاری از کشورهای صنعتی با مطالعه، تحقیق، تجربه و فراوری آن را تبدیل به یک خوردنی محبوب کرده اند. هدف ما تولید بهترین و عالی ترین شکلاتی است که تا کنون در ایران تولید شده تا جایی که مصرف کنندگان ایرانی برند گاناش را به انواع خارجی آن ترجیح دهند.
به زودی همه گاناش را خواهند شناخت. ما برای تولید این محصول با بهترین شکلات سازهای شناخته شده دنیا در ارتباط هستیم، تبادل نظر میکنیم و از بهترین مواد موجود در دنیا بهره میگیریم. تلاش میکنیم تا با جلب رضایت شما بهترین باشیم.

شکلات گاناش

محصولات گاناش

شکلات گاناش

ترافل از مخلوط مشخص و تعیین شده شیر و خامه و شکلات بدست می آید و انواع مختلفی دارد که یکی از شکلاتهای بسیار لذیذ و پر طرفدار است.

شکلات گاناش

شکلات قالبی(بن بن)

Molded BonBon Chocolate

انواع شکلاتهای قالبی هستند و با طعم مخلوط شکلات و کارامل و پوره مغز ها و میوه های تازه و خشک ، چای سیاه و سبز و قهوه.

شکلات گاناش

فرمول این شکلات ابداع ژاپنی هاست و پرطرفدارترین شکلات تولیدی گاناش نیز میباشد، بافتی نرم دارد و به همین دلیل به زبان ژاپنی Nama Choco یا شکلات خام نامیده میشود. دو نوع چای سبز و کاکائوی آن را تولید میکنیم.

شکلات گاناش

بافتی نرم دارند با طعمهای مختلف که در شکلات آب شده غوطه ور میشوند.

شکلات گاناش

لایه نازکی از شکلات دارک،شیری و یا سفید است که روی آن با بعضی از مغزها و میوه های خشک و یا نوع خاصی از مرباتزیین و طعم دار میشود. انتخاب میوه خشک و مغزها به نوعی است که ترکیب آن بسیار هماهنگی خوشایندی ایجاد کرده است.

شکلات گاناش

محصولات جدید و موقت گاناش را در این قسمت جستجو کنید.